Beyaz eşya Servisi...
      Kombi - Klima Servisi ...
           Tel. 0224 251 16 86

Bursa Kombi Servisi 

kombi servisi bursa

Bursa Özkan Soğutma Kombi servisi olarak Kombi bakım, Kombi ve Petek temizliği hizmeti vermekteyiz.

Acil Servis Numaramız olan: 0224 251 16 86 veya 0535 418 68 11 cep telofonundan bize ulaşabilir veya Servis Talep Formu aracılıyla bizim size ulaşmamızı salayabilirsiniz. 

Buderus Kombi Servisi

BUDERUS KOMBİ SERVİSİ BURSA

Bursa Buderus Kombi servisi olarak on yıla aşkın tecrubemiz ve müşterilerimize verniş olduğumuz güven ile ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bursa ve ilçelerine hizmet veren firmamız: Buderus kombi bakımı, Buderus kombi montajı ve Buderus yardımcı cihaz ve parçalarına arıza tespiti ve onarım hizmetleri vermekteyiz

Bursa ve tüm ilçelerine 7/24 kesintisiz hizmet veren Buderus Bursa Kombi servisi, teknik personeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile sizlere bir telefon kaday yakın. Bize ulaşmak için: (0224) 251 16 86 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden online Servis Talep Formunu doldurarak da bize ulaşabilir ve sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. 

BUDERUS KOMBİ BAKIMI NEDEN ÖNEMLİDİR ?

Karbonmonoksit zehirlenmelerine karşı, kış gelmeden doğalgazlı cihazların periyodik bakımları ile baca temizliklerinin yaptırılması gerektiğidir. doğalgazla çalışan kombi ve şofben gibi cihazların periyodik bakımları yapılmaması ve bağlı olduğu bacaların temizlenmemesinin, ölümlere yol açan karbonmonoksit zehirlenmelerine neden olmaktadır.

BUDERUS KOMBİ BAKIMI NEDEN GEREKLİ ?

Bacalı cihazlarınıza, Buderus yetkili servisinizi çağırarak yaptırın. Cihaz bacalarına kesinlikle aspiratör bacası bağlatmayın. Cihazlarınıza baca sensörü taktırın, çalışır durumda olduğunu buderus servisine kontrol ettirin. Her cihaz ya da malzemenin belli bir kullanım süresi vardır. Örneğin kombilerin baca fileksleri (cihazı bacaya bağlayan esnek boru), ısınma ve soğumadan dolayı deformasyona uğradığından, bu malzemeleri 2 yılda bir yenileyin.

Bacalı cihazınız için gerekli taze hava teminini sağlayan havalandırma yoksa mutlaka taktırın. Bu cihazı gazete, perde ile kesinlikle kapatmayın ve atmosfere direkt açık olmasını sağlayın. Balkonunuzu cam, PVC gibi malzemelerle kapattığınız takdirde, ventilasyonu, atmosfere doğrudan açılacak şekilde monte ettirin. Ters rüzgara karşı bacalarınıza şapka taktırın.

Evinizde çürük sarımsağa benzer bir koku hissettiğinizde, ortam dışına çıkarak Alo 187'yi arayın; ekipler gelene kadar doğalgaz vanalarını kapatın, pencereleri açık tutun, herhangi bir yangına yol açmamak için elektrikli hiçbir alete dokunmayın ve ortamda cep telefonu kullanmayın.

Buderus Kombi Servisi, Kombi Bakımı - Bursa

Tel: 0224 251 16 86

Cep: 0535 418 68 11

Facebook Sayfamız 

Bugün 107 - Dün 257 - Bu hafta 1594 - Bu ay 6111 - Toplam 389489
Çırpan mah. Karaosman sok. Belbağ Tuğtaş ap.  22/11 A blok  Osmangazi / BURSA
Tel :  0224 251 16 86    Fax: 0224 220 14 64    Gsm: 0535 418 68 11
E-mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bursa Web Tasarım  huncalife bursa vinç firmaları bursa gergi tavan bursa kiralık vinç bursa pvc pençere bursa kiralık vinç firmaları bursa pvc firmaları  kayrak taşı bursa kayrak taşı